خرما زاهدی قیروکارزین

خرما زاهدی قیروکارزین با انواع بسته بندی

خرما زاهدی قیروکارزین در کنار خرمای خشت، فراشبند، جهرم و پشتکوه و طلحه با بهترین کیفیت در انواع بسته بندی به کشورهای مختلف اروپایی و آسیایی صادر می شود.

خرما زاهدی یا قصب در ردیف خرماهای خشک ایران است و در مناطقی مانند قیروکارزین می توانید بهترین و مرغوب ترین خرما زاهدی جهان را پیدا کنید.

خرمای زاهدی در استان بوشهر، حنوب فارس و همینطور در استان خوزستان و سیستان و بلوچستان به عمل می آید و همان ور که قبلا گفتیم در بعضی از مناطق مرغوب ترین خرمای خشک زاهدی کاشته و برداشت می شود.

خرما زاهدی قیروکارین به جهت این که به مدت طولانی ماندگاری دارد و نیاز به شرایط سردخانه و انبار داری ندارد مورد توجه بسیاری از تجار و بازرگانان است و البته در بین مصرف کننده های خانگی هم مورد توجه بسیار است.

 

خرما زاهدی قیروکارزین

خرما زاهدی بسته بندی شده

خرما زاهدی قیروکارزین در انواع بسته بندی

خرید و فروش خرمای خشک زاهدی حتی قبل از برداشت محصول آغاز می شود، زمانی که بازرگانان و شرکت ها خرمای درجه یک منطقه قیروکارین را پیش خرید می کنند.

معمولا محصولات باغی به همین روش به فروش می رسند و سبدها و کارتن برای کشاورزان ارسال می شود و با پیش خرید محصول قیمت های خرمای خشک قصب کمتر و ارزان تر است.

قبل از این که محصول در کارتن ها جای بگیرند خرماهای کرم خورده، بلبل خورده و ضایعاتی جمع آوری و جداسازی می شوند و بهترین خرمای خشک زاهدی برای بسته بندی آماده می شود.

کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و یا حتی بسته بندی های کوچک تر مورد توجه هستند و به این ترتیب خرمای درجه یک زاهدی روانه بازار می شود.

 

خرما زاهدی قیروکارزین

خرما قصب آماده فروش

فروش آنلاین انواع خرمای خشک قصب

خرما زاهدی قیروکارزین و یا دیگر انواع خرما مانند پیارم، خرما مضافتی، و حتی خرما قصب خشت و …..از طریق فروشگاه ها و نمایشگاههای فروش آنلاین در معرض خرید و فروش قرار گرفته و به بهترین کیفیت در دسترس عموم قرار میگیرند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *