خرما زاهدی فراشبند

خرما زاهدی فراشبند با قیمت ارزان

خرما زاهدی فراشبند چه خصوصیاتی دارد و در چه منطقه و استانی کشت می شود؟ از کجا می توانم خرمای زاهدی درجه یک را با قیمت ارزان تهیه کنم؟ برای خرید و فروش انواع خرمای زاهدی کارشناسان ما آماده هر گونه همکاری هستند.
خرما زاهدی یا همان خرما قصب از شهرت جهانی برخوردار است. خرما زاهدی فراشبند یکی از مشهورترین و معروف ترین خرمای قصب است. نه تنها فراشبند بلکه مناطقی مانند جهرم، قیر و کارزین، خشت و طلحه و پشتکوه هم از شهرت در کشت و تولید انواع خرمای زاهدی برخوردار هستند.

 

قیمت خرما زاهدی فراشبند

در خرید و فروش هر محصولی قیمت و زمان خرید و فروش اهمیت فوق العاده ای دارد. خرما زاهدی مانند خرمای پیارم از ارقام دیررس است و بنابراین از اواسط مرداد تا پایان مهرماه زمان برداشت رطب و خرما قصب ( زاهدی) آغاز می شود.قیمت محصولات باغی مانند خرما زاهدی فراشبند تحت تاثیر بازار عرضه و تقاضا تعیین می شود

اما عوامل دیگری مانند کیفیت و رنگ طلایی خرمای قصب، یکدستی بار و کیفیت بسته بندی بر قیمت خرما زاهدی موثر است. در هنگام خرید و فروش باید به شرایط نگهداری خرما هم توجه شود چرا که در قیمت خرما زاهدی تاثیرگذار است.

 

خرما زاهدی قیر و کارزین

خرما زاهدی ارزان

خرما زاهدی ارزان و باکیفیت

کیفیت و نوع برداشت و میزان تناژ مورد نیاز و حتی بسته بندی انواع خرما می تواند در قیمت آن ها موثر باشد. اما همان طور که می دانید می توانید با قیمت ارزان هم اقدام به خرید خرما نمایید. زمانی که بدون واسطه و مستقیم اقدام به خرید نمایید و در فصل مناسب خرمای مورد نیاز خود را ثبت سفارش کنید می توانید به قیمت ارزان تری حتی انتخاب آزادانه و بهتری را تجربه کنید. شرکت ها و بازرگانی های بزرگ و حتی کشورهایی که خریدار خرمای زاهدی درجه یک و ارزان هستند به تاریخ تولید و انقضای خرما، شرایط نگهداری و حمل آن هم توجه بسیاری نشان می دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.