خرما زاهدی عمده جهت بازار داخل و صادرات

خرما زاهدی عمده جهت بازار داخل و صادرات

خرما زاهدی عمده توسط شرکت ها و بازرگانی های بزرگ به صورت عمده جهت بازار داخل و صادرات سفارش داده می شود و تامین خرمای درجه یک به عهده ماست.

خرما زاهدی عمده را می توانید قبل از این که سورت باغی شود سفارش دهید و یا امکان این که خریدار داخلی و شرکت های خارجی با عقد قراردادهایی محصول خرما را پیش خرید کنند وجود دارد.

سبدها و یا کارتن ها در اول فصل توسط این شرکت ها به مزارع ارسال می شود. پیش خرید خرما زاهدی کاری عاقلانه است چرا که در هزینه ها و قیمت های خرید خرما بسیار موثر است.

 

خرما زاهدی بازار

خرما زاهدی صادراتی

قیمت خرمای زاهدی جهت صادرات

همان طور که می دانید هر محصولی از جمله انواع خرما باید برای صادرات بسیاری از ویژگی ها و استانداردها را داشته باشند که در این راستا این مجموعه کلیه تلاش ها و همکاری های لازم را برای تهیه و تامین خرمای زاهدی درجه یک صادارتی به کار می گیرد.

خرما زاهدی که در بین بومیان محلی به خرما قصب شناخته می شود بازار بسیار عالی برای صادرات به کشورهای همسایه و حتی کشورهای اروپایی را دارد. در سال ۱۳۹۶ بیش از سه میلیون دلار انواع خرمای ایران به کشورهای خارجی صادر شده است که این توانمندی حتی می تواند روز به روز بیشتر و بهتر شود.

قیمت خرما زاهدی عمده هر چند تابع شرایط بازار است اما فاکتورها و عوامل دیگری هم در قیمت گذاری موثر است مانند: کیفیت خرما زاهدی یا همان خرما قصب، هر چقدر که خرما در یکدست باشد و گوشتی تر و رنگ آن طلایی تر باشد قیمت خرما بیشتر است.

نوع منطقه ای که خرما زاهدی در آن جا کشت و پرورش داده می شود و حتی بسته بندی خرما در قیمت گذاری آن موثر است.

خرما زاهدی عمده

خرما زاهدی جهت بازار داخل

تامین خرما زاهدی عمده برای مصرف بازار داخل

مصرف خرما در ایران همواره مرسوم بوده است و انواع خرما مانند خرمای زاهدی، خرمای پیارم، خرمای مضافتی، خرمای شاهانی و دیگر انواع خرما هر یک به فراخور حال مصرف کننده و نیاز بازار داخلی تامین شده است.

شرکت های بزرگ و کوچک فراوانی در این زمینه فعالیت می کنند که هر یک می توانند خرما زاهدی عمده را بدون واسطه و با قیمت های بسیار عالی از این مجموعه تهیه کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *