خرما زاهدی دشتستان

خرما زاهدی دشتستان جهت صادرات

خرما زاهدی دشتستان که بسیار باکیفیت است به صورت عمده و آماده و سورت شده جهت صادرات در اختیار تجار و شرکت ها قرار میگیرد.

خرما زاهدی دشتستان حاوی پروتئین ها و مواد معدنی مانند آهن، کلسیم و منگنز و پتاسیم است که خرمای قصب زاهدی را بسیار با ارزش می کند.

خرما خشک فصب جایگزین بسیار مناسبی برای قند و شکر است و برای افرادی که دارای طبع گرم و سرد هستند بسیار مناسب است.

 

خرما زاهدی دشتستان

خرما زاهدی صادراتی دشتستان

خرما زاهدی دشتستان صادراتی

کشورهایی که خریدار خرما زاهدی ایران هستند عبارتند از:

ازبکستان، استرالیا، اسلواکی، آفریقای جنوبی، آلمان، انگلستان، اوکراین، تاجیکستان، چین، رومانی، ژاپن، سنگاپور، سوئد، قرقیزستان، قزاقستان، کانادا، و البته تعدادی دیگر از کشورهای جهان جه خرمای صادراتی زاهدی ایران مقصد آن کشورها است.

در سال ۱۳۹۶ بیش از سه میلیون دلار خرما زاهدی صادرات شده و همواره از جمله خرماهای پر صادرات ایران در کنار دیگر انواع خرما مانند خرما کبکاب می باشد.
قیمت مناسب خرما قصب و همچنین حمل و نگهداری راحت و تاریخ انقضاء بالا خرما زاهدی باعث شده بسیاری از کشورها درخواست خرید این محصول را داشته باشند.

 

خرما زاهدی دشتستان

خرما قصب بسته بندی

خرما قصب خشک بسته بندی

یکی از بهترین عوامل در خرید و فروش انواع خشک قصب، نوع بسته بندی آن است که اهمیت فوق العاده دارد.

خرمای زاهدی دشتستان در بسته های مختلف و در اندازه های متنوع به فروش می رسد. خرمای قصب ضایعاتی و کرم خورده و بلبل خورده از خرما قصب مرغوب جدا می شود و متناسب با سفارش در مارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی طرح خانواده و حتی در بسته های ۴۰۰ و ۵۰۰ گرمی و بست های زیپی به بازار فرستاده می شود.

خرمای قصب تا جایی که امکان داشته باشد با قیمت مناسب و ارزان به صورت مستقیم به فروش می رسد و اگر پیش خرید شده باشد بسیار با قیمت مناسب قابل خریداری است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *