خرما زاهدی خوزستان با قیمت ارزان

خرما زاهدی خوزستان یا خرمای قصب زاهدان از مهمترین تولیدات باغی در استان هاس جنوبی کشور است که برای مصرف داخل و صادرات با قیمت ارزان در اختیار شرکت ها قرار می گیرد.

یکی از بهترین و مناسب ترین کشت و پرورش خرمای قصب در منطقه پشتکوه است.خرمای قصب خوزستان در مرحله خارک که رنگ زرد است و در مرحله ی رطب به رنگ قهوه ای روشن در می آید و در نهایت در مرحله تمار به قرمز تا زرد کمرنگ تبدیل می شود. خرمای زاهدی خوزستان چنانچه به صورت مستقیم تهیه شود با قیمت ارازن و مقرون به صرفه تری به فروش می رسد.

 

خرما زاهدی خوزستان

خرما خشک قصب

قیمت خرما زاهدی خوزستان

خرمای زاهدی در ردیف خرماهای خشک طبقه بندی می شود و از ارقام دیررس است. خرمای خشک زاهدی در استان های بوشهر، جنوب فارس و استان سیستان و بلوچستان کشت می شود. خرما قصب خوزستان در اواخر ماه شهریور میوه ی کاملا رسیده آن برداشت می شود. یکی از ویژگی های مهم و بارز خرمای زاهدی در ارزان قیمت بودن آن است. پیش خرید خرما زاهدی امری مرسوم است و محصولی که از باغات جمع آوری می شود و به سردخانه منتقل و سپس سورت و بسته بندی می گردد طبیعاتا گران تر خواهد بود.

 

خرما زاهدی خوزستان

سفارش خرید بهترین خرمای زاهدی

خرید اینترنتی خرما زاهدی

در حال حاضر سفارش خرید اینترنتی توانسته است که میزان رفت و آمد و هزینه ها را تا حد ممکن کاهش دهد. ما مفتخر به تولید و توزیع بهترین خرمای خوزستان در ارقام مختلف و همچنین دیگر انواع خرما مانند خرمای پیارم، خرمای کلوته و همچنین خرما مضافتی درجه یک بوده و به سادگی می توانید با استفاده از امکانات موجود سفارش های خود را اعلام و در کمترین زمان ممکن به درخواست های شما پاسخ داده می شود. خرمای قصب خشک به جهت امکان نگهداری و انبارداری دارای امتیازات بسیاری است و در روند قیمت گذاری کلیه موارد نگهداری و سورت و بسته بندی لحاظ می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *