خرما زاهدی خشک در مشهد

خرما زاهدی خشک یکی از خوراکی های بسیار مغذی و لازم برای بدن است و جایگزین مناسب و سالمی برای قند و شکر محسوب می شود و با بهترین بسته بندی در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها یافت می شود. توزیع و پخش در مشهد و دیگر شهرهای ایران مقدور است.

خرما زاهدی خشک در بعضی از مناطق به عنوان رقم نیمه خشک هم شناخته می شود . خرمای خشک زاهدی در بسیاری از نقاط خرما خیز کشور به خصوص استان هرمزگان در سطح زیاد و وسیعی کشت می شود. این میوه را در مرحله ی خارک که زرد رنگ است با استفاده از بهترین امکانات در کارخانجات استان تهران و حتی در شهرهای بزرگ دیگر مانند مشهد بسته بندی و به فروش می رسد.

 

خرا زاهدی خشک

پخش خرما زاهدی خشک

پخش خرما زاهدی خشک در مشهد و تهران

شکل ظاهری خرمای زاهدی بیضی شکل است و دارای خاصیت انبار داری و حمل و نقل آسان می باشد و به همین دلایل از دسته ارقام صادراتی و پرمصرف محسوب می شود . در بازار داخلی و پخش در تهران و مشهد و دیگر شهرهای بزرگ معمولا تلاش می شود که به جهت مصرف بالای این محصول بهترین و باکیفیت ترین خرمای زاهدی امکان تامین فراهم میشود. خرمای خارک زاهدی زرد رنگ در اویل شهریور ماه رسیده و برداشت می شود.

 

خرما زاهدی خشک

خرما زاهدی جهت بسته بندی

خرمای زاهدی با بهترین بسته بندی

کیفیت و هم بسته بندی موجب رضایت مصرف کننده خواهد شد. خرمای خشک زاهدی معمولا پیش خرید می شود و در این حالت هم قیمت ها مناسب تر است و هم میزان تقاضای بازار در نظرگرفته می شود. خرما قصب به صورت سورت شده و بسته بندی شده مورد استقبال است و در تهران پخش و توزیع به عهده شرکت ها و بازرگانی ها قرار می گیرد. این مجموعه ارقام متنوعی از خرمای خوزستان مانند خرما پیارم را به شما معرفی می کند و تهیه و توزیع با تناژ بالا و باکیفیت عالی ارقام متنوع خرما در شهر مشهد و دیگر شهرهای بزرگ ایران صورت میگیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *