خرما زاهدی بوشهر

خرما زاهدی بوشهر جهت صادرات

خرما زاهدی بوشهر که به خرمای خشک مشهور است علاوه بر بوشهر در استان فارس و سیستان و بلوچستان هم کاشته می شود و تامین خرمای درجه یک برای صادرات توسط این مجموعه انجام می شود.

در صادرات خرما بسیاری از استانداردها و کیفیت ها در نظر گرفته می شود که از جمله به کیفیت و نوع خرما از جهت سورت و گواهینامه سلامت می توان اشاره کرد.

خرما زاهدی خشک پشتکوه و خرما زاهدی فراشبند از دیگر نمونه های خرمای قصب است که هم در بازار داخلی و هم خارجی مصرف می شوذ.

 

خرما زاهدی بوشهر

خرما خشک فله

خرما زاهدی بوشهر صادراتی

ارقامی از انواع خرمای ایران که در بازارهای جهانی مورد توجه قرار دارند هم قیمت مناسب دارند و هم کیفیت آن ها مورد تایید بهداشت جهانی است و گواهینامه های سلامت دارند و این امر در صادرات خرما می تواند امر مهمی باشد.

خرما زاهدی بوشهر درجه یک رنگی درخشان و پوستی براق دارد و و همینطور خوش طعم و شیرین است و به جهت این که نگهداری آن ساده تر است و نیاز به سردخانه ندارد بسیار پرطرفدار است.

خرمای خشک زاهدی همچون خرما پیارم از ارقام دیررس است و شکلی بیضی دارد. برای تهیه و بسته بندی انواع خرما زاهدی بوشهر صادراتی می توانید از کارشناسان و مطلعین این امر راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

 

خرما زاهدی بوشهر

خرما زاهدی بسته بندی شده

خرید خرما زاهدی فله و بسته بندی

معمولا در شهریور ماه خرید و فروش خرما قصب آغاز می شود و شرکت های بازرگانی زیادی اقدام به پیش خرید محصول نخلستان ها می کنند که در این صورت با قیمت مناسب تری می توانید خرید خرما را انجام دهند

دیگر شرکت های بسته بندی، مخصوصا شرکت هایی که به پخش عمده خرما مشغول هستند از خریداران عمده محصولات باغی مانند انواع خرمای ایران، اقدام کرده و خرما را در فروشگاه ها عرضه کرده تا به دست مصرف کننده برسد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *