خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان

خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان

خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان با توجه به شکل زیببا و کشیده، طعم عالی، ماندگاری بالا، شرایط نگهداری راحت و امکان تامین تناژ بالا از بهترین ارقام ایران می باشد. ارقام بسیار زیادی در این استان کشت می شوند از جمله می توان به خرما مضافتی و خرما برنی و خرما دسکی و خرما پیمازو اشاره کرد.

حال این سوال پیش می آید که قیمت خرما ربی صادراتی و بهترین نوع خرما ربی سیستان و بلوچستان کدام است؟

 

بهترین نوع خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان

از قدیم تا به حال خرما ربی ایرانشهر و خرما ربی سراوان از معروف ترین ارقام خرما ربی صادراتی در این استان بوده و بسیاری از تجار از ابتدا فصل برداشت این محصول اقدام به سرمایه گذاری می کنند. اینکه شما کدام نوع خرما ربی بلوچستان را مناسب تر میدانید بستگی به بازار هدفتان دارد. به عنوان مثال بازار هدف کشور های اروپایی با کشور های آسیایی متفاوت می باشد حتی در نوع و وزن بسته بندی نیز سلیقه ها متفاوت می باشد.

 

خرما ربی بسته بندی شده

خرما ربی بسته بندی شده ایرانشهر

 

خرما ربی ایرانشهر و مناطق اطراف آن همواره به دلیل ظاهر کشیده و رنگ مشکی تر آن از محبوبیت بیشتر برای تجار برخوردا بوده است.

 

قیمت خرما ربی صادراتی سیستان و بلوچستان

قیمت همواره تابع عرضه و تقاضا می باشد. البته ناگفته نماند که موارد بسیاری هم می توانند در قیمت خرما ربی صادراتی تاثیر گذار باشد، از جمله می توان به میزان خشکسالی و کیفیت محصول کشت شده اشاره کرد. بعد از موارد ذکر شده، نوع خرما ربی، منطقه تولید آن، درجه سورتی که در کارخانه صورت میگیرد و  نوع بسته بندی خرما ربی نیز می تواند متفاوت باشد.

 

خرما ربی صادراتی بسته بندی شده

خرما ربی سورت شده سیستان و بلوچستان

 

بازار خرما ربی ایران بزرگترین مرکز کسب و کار این محصول می باشد. کارشناسان خبره ما با توجه به شناخت کافی نسبت به کیفیت محصول هر منطقه و قیمت روز خرما ربی بهترین مشاو برای شما میتوانند باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *