خرما ربی بلوچستان

خرما ربی بلوچستان با بهترین کیفیت

خرما ربی بلوچستان که دارای نشان ثبت جهانی است با بهترین کیفیت و با قیمت ارزان و بدون واسطه تهیه و آماده می گردد، متناسب با بازار هدف در اختیار شرکت ها قرار می گیرد.

خرما ربی بلوچستان و بخصوص خرما ربی سراوان و خرما ربی ایرانشهر از جمله بهترین و باکیفیت ترین خرمای ایران به شمار می روند و در انواع بسته بندی و کارتن های مختلف و بسته های زیپی برای مصرف داخلی و خارجی تهیه و آماده می گردند.

 

خرما ربی بلوچستان

بهترین خرما ربی باکیفیت

بهترین خرما ربی بلوچستان

بازار خرمای ایران تنوع بسیاری در تحویل انواع خرما و توزیع در فروشگاه و سوپرمارکت ها دارد و به جهت این که انواع خرما در این استان و دیگر استان های کشور رواج دارد می توان کشور ایران یکی از کشورهای بزرگ برای تولید و صادرات انواع خرما با بهترین کیفیت دانست.

خرما ربی بلوچستان یکی از ارقام باکیفیت و البته قیمت مناسب ایران است و متناسب با بازار داخلی توزیع و پخش شده و به فروش می رسد.

خرمای درجه یک اصل ربی دارای ویژگی ها و خصوصیات بسیار بارز است که توانسته است حتی بازارهای جهانی را در اختیار خود بگیرد.

خرما ربی بلوچستان هسته کوچک دارد و از لحاظ شکل و رنگ هر چه کشیده تر و بلندتر باشد و رنگ آن قهوه ای پر رنگ و مایل به مشکی تر باشد از مرغوبیت بیشتری برخوردار است که این موارد می تواند بر قیمت این محصول تاثیر گذار باشد.

جنس خرما ربی نیمه خشک می باشد و تفاوت آن با خرما مضافتی در این است که می توان آن را برای مدت ها بیرون از سردخانه و یخچال نگهداری کرد.

 

خرما ربی بلوچستان

خرما ربی مخصوص صادرات

آماده سازی خرما ربی برای صادرات

خرما ربی بلوچستان و دیگر انواع خرمای خشک ربی این استان را بسیاری از شرکت ها با دستگاه های مناسب شستشو داده تا گرد و خاک آن جدا شده و مجددا خشک کرده و متناسب با بازار هدف خود حتی روغن زده و بسته بندی کنند.

فروش خرما از طریق این مجموعه بدون واسطه و با کیفیت عالی انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *