خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی ایرانشهر با انواع بسته بندی

خرما ربی ایرانشهر چه خصوصیات و ویزگی های دارد که برای انواع بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد و برای چه شهرهایی توزیع شده و پخش می شود؟

خرما ربی ایرانشهر و سراوان از جمله مشهورترین و شناخته شده ترین انواع خرمای ربی ایران است که در بازار موجود است و برای انواع بسته بندی و یا توزیع به صورت فله و عمده آماده بازار می شود.

 

خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی بسته بندی مرغوب

خرما ربی ایرانشهر بسته بندی

خرمای ربی استان سیستان و بلوچستان مختص این استان است و دارای ثبت جهانی است و به صورت عمده، در فعالیت اقتصادی کشاورزان و باغداران این استان اثیر مستقیم دارد.

خرما ربی درجه یک را به صورت های مختلف بسته بندی می کنند و از آن جایی که این خرمای درجه یک و اصل برای صادرات بسیار مورد استفاده قرار میگیرد، سورت بندی و گرید بندی و سپس بسته بندی آن بسیار مهم است.

خرما ربی ایرانشهر یک رقم گوشتی و خشک با حالت شکلاتی دارد و همانند خرما مضافتی بیشترین سطح زیر کشت را در این استان دارا است.

خرما مضافتی محصولی نرم و رطبی می باشد و بلافاصله پس از برداشت می بایست در سردخانه قرار گیرد این در حالیست که برای نگهداری این محصول نیازی به سردخانه نیست و در حالت معمولی تا چندین ماه می توان ان را نگهداری کرد.

 

خرما ربی ایرانشهر

خرما ربی درجه یک

انواع خرمای ربی برای بازار داخلی

خرمای ربی ایرانشهر و خرمای ربی سراوان در سرتاسر جهان شناخته شده است و برای صادرات از این خرما استفاده می شود.

اما همان طور که می دانید مصرف گسترده خرما نه تنها در بازارهای خارجی، بلکه در بازار داخلی هم اهمیت ویژه دارد و انتخاب این خرما برای بازارهای داخلی با انواع بسته بندی و در کارتن ها و بسته های متنوع بسیار رایج است.

ویژگی خرما ربی اصل و مرغوب باعث شده تا بسیاری از شرکت ها خرما خشک ربی را با دستگاه های مناسب شستشو داده تا گرد و خاک آن جدا شده و مجددا خشک کرده و متناسب با بازار هدف خود حتی روغن زده و بسته بندی کنند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *