خرما خشک زاهدی پشتکوه

خرما خشک زاهدی پشتکوه از جمله بهترین و مرغوب ترین انواع خرما در ایران است که شهرت جهانی دارد و برای صادرات آماده سورت و بسته بندی است.

خرما خشک زاهدی یا همان خرما قصب از جمله انواع خرمای ایران است که برای مصرف داخلی و صادرات مورد توجه فراوان است. خرما زاهدی خشک علاوه بر این که در منطقه پشتکوه و طلحه پرورش داده می شود در مناطقی مانند فراشبند، خشت و جهرم هم به عمل می آید و زمان برداشت رطب و خرما قصب تا مهرماه ادامه دارد.

 

خرما خشک زاهدی

فروش خرما خشک زاهدی

فروش انواع خرما زاهدی خوزستان به صورت عمده و با بسته بندی های متنوع عرضه می شود که بنا به درخواست خریدار و پیش خرید انواع خرما قصب صورت میگیرد. خرما زاهدی پشتکوه در نخلستان ها و به روش های ارگانیک تولید می شود و این امر برای فروش بسیار سازنده و مثبت است. در هنگام فروش می توانید از نشان اصالت محصول هم بهره مند شوید. خرید و فروش خرما زاهدی درجه یک ایران تاییدیه های مرکز کنترل سلامت را دارد و در بسته بندی های مختلف و متنوع به فروش می رسد.

 

خرما خشک زاهدی

برندهای مختلف خرما زاهدی ایران

همان طور که می دانید خرما زرد زاهدی در ایران تنوع فراوان دارد و با برندها و مارک های مختلف در بازار موجود است اما این مجموعه با توجه به این که تاییدیه های لازم و استاندارد را برای خرید و فروش انواع خرما دارد توانسته است که بهترین و مرغوب ترین انواع خرما خشک را به شما معرفی کرده و مشاوره های لازم برای خرید را به شما خواهد داد. عرضه انواع خرما خشک زاهدی در طیف وسیعی صورت میگیرد و محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسیعی از مصرف کنندگان تولید و توزیع می کند. با مراجعه به سایت می توانید کلیه اطلاعات را دریافت نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *