خرما خشک ربی

خرما خشک ربی ایرانشهر با بسته بندی

خرما خشک ربی ایرانشهر با بسته بندی متنوع در بازار یافت می شود و در میان انواع خرمای ربی از بهترین نوع خرماهای کشت شده انتخاب می شود که دارای رنگ مشکی و تیره تر است و کیفیت آن مورد تایید قرار بگیرد.

خرمای ربی خشک ایرانشهر ویژگی های منحصر به فردی دارد که سبب شده است که بسیاری از شرکت های بزرگ این خرما را با برخی دستگاه ها شست و شو داده و گرد و غبار آن را جدا و پاک ساخته و مجددا خشک کنند. همچنین به علت سفارش های فراوان و فشرده، این خرما پیش فروش می شود. موارد ذکر شده مرغوبیت خرما و رضایت و میل مشتریان را نشان می دهد.

 

خرما خشک ربی

بهترین خرما ربی خشک

ویژگی خرما خشک ربی ایرانشهر باکیفیت

خرما خشک ربی ایرانشهر از خرمای مضافتی پوست نازک تر و روشن تری دارد، شیره ی این خرما زیاد بوده، رطوبت آن کم و جزو زود رس ترین خرماها در کشور ایران است. شهرت این نوع خرما هم به کیفیت و هم به طعم و مزه ی آن و همچنین قیمت مناسبش وابسته است. خرما ربی استان سیستان و بلوچستان ثبت جهانی است و خرما خشک ایرانشهر از رقم های بسیار عالی صادراتی ایرانی به حساب می آید. بدیهی است که امر بسته بندی در هر محصولی از مهمترین مراحل پخش به شمار می رود. این خرما با بسته بندی های گوناگون که تنوع زیادی هم دارد از بهترین خرما خشک ربی ایرانشهر باکیفیت آماده ی فروش و عرضه به بازار های بزرگ می شود.

 

قیمت خرمای خشک ربی سیستان و بلوچستان

خرما ربی ایرانشهر طرفداران زیادی را در تمام جهان به خود اختصاص داده است. طعم خرمای ربی شیرین و بسیار دلپذیر می باشد. قیمت خرما ربی سراوان و خرما ربی ایرانشهر با توجه به سورت و گرید بندی متفاوت است. خرما نیمه خشک ربی قیمت مطلوبی دارد و بسته به این که محصول پیش خرید شده باشد و یا چگونه سورت و گرید بندی شده است قیمت های مختلفی دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *