خرما استعمران شادگان

خرما استعمران شادگان و کارون جهت صادرات

خرما استعمران شادگان و کارون از بهترین و مرغوبترین انواع خرما است که با قیمت ارزان و با کیفیت عالی بسته بندی شده و جهت صادرات آماده و ثبت سفارش می شود.

خرما استعمران خوش طعم است و خرما سایر ( استعمران) در منطقه شادگان و کارون بیشترین سطح زیر کشت این استان را شامل می شود ، و برای صادرات خرما استعمران شادگان و معرفی به کشور های دیگر، اغلب این خرما به عنوان خرمای بسیار مرغوب کشور ایران مورد استفاده قرار می گیرد . خرما استعمران ایران با شکل بیضی مانند و رنگ قهوه ای اش ، ظاهر زیبایی را به خود اختصاص داده است.

 

خرما استعمران شادگان

خرما استعمران شادگان جهت صادرات

خرما استعمران پوست ضخیمی دارد که سبب بالا رفتن طول عمرش می شود و از طرفی نیز همین خصوصیت از جمله قابلیت هایش در جهت صادرات بیشتر به حساب می آید و این امر باعث شده است که خرمای نیمه خشک سایر، نیاز به سردخانه نداشته باشد و ثبت سفارشات بر اساس نیار به انواع خرما استعمران دریافت و پاسخ داده می شود.

مرغوب ترین نوع خرمای صادراتی، انواع خرما استعمران شادگان و کارون است که در بسته بندی های 5 و 10 کیلویی در کارتن عرضه می شوند و جهت صادرات خرما همراهی این مجموعه در تمام جوانب خواهد بود.

 

خرما استعمران شادگان

فروش انواع خرما با کیفیت و قیمت مناسب

انواع خرمای سایر ویژگیهای منحصر به فرد و کیفیت بالا دارد و به نام خرما سایر در بین تجار و مشتریان داخل و خارج کشور شناخته شده است. فعالیت ما در جهت تولید و توزیع بهترین و باکیفیت ترین انواع خرما گسترده است و به جهت این که فرآیند فروش خرما سایر و یا صادرات آن به صورت تکامل یافته باشد، انواع خرما سایر خوزستان، سورت و گرید بندی و شستشو و سپس روغن زده می شود و بعد کارتن ها شیرینگ و تسمه کشی می شوند. ارتباط با ما و مشاوره فروش انواع خرما کارگشا خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *