خرمای پیارم کرمان

خرمای پیارم کرمان با بهترین قیمت

خرمای پیارم کرمان از جمله ارقام تجاری خرمای ایران به شمار می آید و با بهترین قیمت و در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود.

خرمای پیارم از ارقام خرماهای تجاری استان های جنوبی کشور و ایران به حساب می آید. این نوع خرما از انواع خرمای تولید شده در استان های جنوبی کشور است. خرمای پیارم اصل از جمله خرماهای دیررس است و خرید و فروش خرما پیارم اصل و اعلاء از اواخر شهریور ماه آغاز می شود. خرمای پیارم کرمان کیفیت مناسب دارد و به جهت این که قیمت قابل قبولی هم دارد در بین اقشار مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خرمای پیارم کرمان

بهترین خرما پیارم اصل

بهترین خرمای پیارم کرمان

به دلایل زیادی خرمای پیارم درجه یک از مصرف بالایی در بازار داخلی و خارجی برخوردار است. کیفیت بالا، ظاهر زیبای آن و نگهداری با طول عمر بالا و حفظ طعم و مزه و داشتن مواد مغذی زیاد، خرمای پیارم را به خرمایی با مصرف بالا و با قیمت مناسب معرفی کرده است. به دلیل اینکه پوست و گوشت آن کاملا به هم چسبیده است و ظاهری مطلوب و طولی مناسب را دارا می باشد از مشهورترین و بهترین ارقام خرمای پرورش یافته در ایران محسوب می شود. در این میان بسته بندی خرمای پیارم کرمان هم توجه عده زیادی را به خود جلب کرده است. ناگفته نماند خرما پیارم هرمزگان هم در این بین نقش بسیار مهمی در جلب مشتریان دارد.

 

خرمای پیارم کرمان

خرما پیارم بسته بندی

انواع خرما پیارم با قیمت مناسب

ارقام متنوع خرمای صادراتی و یا خرمایی که در داخل کشور مصرف می شود مانند خرمای زاهدی، خرمای مضافتی و یا خرما پیارم اصل، با داشتن قیمت های مختلف و کیفیت متفاوت در بازار جای خود را پیدا می کنند. خرمای پیارم سوپر بیشترین سهم خرمای صادراتی را دارد و خرمای سلکت، خرمای پیارم درجه دو، طلایی و معمولی از دیگر انواع خرمای پیارم برای فروش با قیمت مناسب هستند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *