خرمای پیارم خوزستان

خرمای پیارم خوزستان با بهترین بسته بندی

خرمای پیارم خوزستان دارای قند طبیعی فراوان است و با بسته بندی مطلوب هم بهترین کیفیت و استاندارد خود را حفظ می کند و به علت بازار پسندی آن از ارقام صادراتی محسوب می شود.
خرمای پیارم در منطقه هرمزگان و بخصوص در حاجی آباد مشهور و معروف است و همچنین خرمای پیارم خوزستان هم از کیفیت خوبی برخوردار است. از نوع ارقام تجاری و درجه یک خرما می شود به خرمای درجه یک پیارم، خرمای مضافتی و خرمای کلوته را هم نام برد. ارزش غذایی این محصول بسیار بالا است و برداشت خرما پیارم در اوایل شهربور آغاز می شود.

 

خرمای پیارم خوزستان

بهترین خرما خشک پیارم

خصوصیات خرمای پیارم خوزستان

جالب است بدانید که خرمای ایران شهرت زیادی دارد و خرمای پیارم هرمزگان و خوزستان از ارقام بسیار مرغوب هستند و ظاهری زیبا و به اصطلاح شکلاتی رنگ دارند. ظاهر مطلوب خرما می توانید در خرید و فروش آن تاثیر گذار باشد. خرما پیارم را می توانید به مدت طولانی نگهداری کنید و بازارهای داخلی و خارجی از این خرما استقبال فراوانی می کنند. برداشت خرمای آل مهتری در استان هرمزگان در خرداد ماه آغاز می شود و با برداشت خرما خشک پیارم در شهریور ماه پایان می پذیرد. طبیعی است که انواع خرما در اوج گرما و به اصطلاح با خرماپزان عمل می آیند.

 

خرمای پیارم خوزستان

خرمای پیارم مرغوب

مرغوب ترین خرما پیارم ایران

همان طور که اشاره کردیم تنوع ارقام خرما و کشت آن در استان های جنوبی کشور بسیار زیاد است و بهترین و مرغوب ترین نوع خرما خشک پیارم در حاجی آباد استان هرمزگان به عمل می آید. قیمت فروش خرما پیارم و نوع بسته بندی و میزان تقاضای بازار با یکدیگر ارتباط مستقیم دارد. قیمت گذاری خرما در بازار خرمای ایران تعیین می شود. برای مصرف داخل و یا برای صادرات بسته بندی ها به صورت کارتن های ۵ و ۱۰ کیلویی و حتی در بسته های کوچک زیپی تهیه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *