خرمای پیارم اصل استان هرمزگان

خرمای پیارم اصل در استان هرمزگان کاشته و پرورش داده می شود و هر ساله مقدار بسیار بالایی از این خرما به صورت عمده و صادراتی به بازارهای داخلی و خارجی فرستاده می شود.

خرما خشک پیارم که دارای ارزش غذایی بسیار بالایی است در استان هرمزگان به عمل می آید و در کنار خرما کلوته، خرمای زاهدی و خرمای مضافتی ایران، توانسته است هم برای صادرات و هم مصرف داخل کشور با قیمت مناسب مورد توجه قرار بگیرد.

 

خرمای پیارم اصل

خرما پیارم بسیار مرغوب

استان هرمزگان مهد خرمای پیارم اصل

خرمای اصیل و درجه یک پیارم که هم ظاهری زیبا و هم طمعی دلپذیر دارد توانسته است جای خود را در بازارهای خرمای ایران به درستی بیابد. خرمای پیارم خشک هر ساله به مقدار زیاد و با قیمت مناسب روانه بازار می شود.

استان هرمزگان و بخصوص منطقه حاجی آباد مهمترین و شناخته شده ترین خرمای جهان را پرورش می دهد و در ماه شهریور برداشت این خرما آغاز می گردد و در ردیف خرماهای دیررس قرار گرفته است.

به دلیل آب و هوای مناسب برای پرورش خرما و همچنین خاک حاصلخیز، خرمای ارگانیک پیارم در استان هرمزگان و بخصوص در منطقه حاجی آباد به خوبی عمل می آید.

برای کشت خرمای ارگانیک و اصل پیارم هیچگونه مواد شیمیایی در زمان برداشت استفاده نمی شود و در به همین دلیل هم خرمای پیارم حاجی آباد در سال ۱۳۹۶ به عنوان مرغوب ترین خرمای صادراتی کشور ثبت شده است.

 

خرمای پیارم اصل

خرما پیارم آماده فروش

خرید آنلاین انواع خرمای ایران

در حال حاضر برای این که بسیاری از محصولات به سادگی و در سریع ترین زمان ممکن جابجا شده و برای خرید و فروش به صورت عمده و جزئی آماده شوند در سایت های معتبر اینترنتی به صورت آنلاین در معرض خرید و فروش قرار می گیرند.

برای این که خرمای درجه یک پیارم  و یا ارقام دیگر خرمای ایران را مورد بررسی قرار دهید و به سادگی بتوانید با اطلاعات کامل اقدام به ثبت سفارش کنید لازم است در هنگام بازدید از سایت میزان هزینه ها و مقدار مورد نیاز و خرمای مورد نظر خود را مورد توجه قرار دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *