خرمای زاهدی اعلاء

خرمای زاهدی اعلاء به صورت عمده

خرمای زاهدی اعلاء هم به صورت عمده و هم بسته بندی شده به فروش می رسد و البته بازرگانان و تجار با توجه به نیاز خود و مصرف بازار اقدام به خرید محصول می کنند.

در بسته بندی و فروش عمده انواع خرما خشک قصب به کیفیت محصول توجه کامل خواهد شد. خرمای زاهدی و یا حتی دیگر انواع خرما هر چقدر که در سورت و گرید بندی آن ها دقت شود می تواند نظر بیشتر خریداران را به خودجلب نماید.

خرمای زاهدی اعلاء مصرف عمده در صادرات دارد و هر چقدر که درشت تر و گوشتی تر باشد کیفیت آن بالاتر است و البته در قیمت آن هم موثر است.

 

خرمای زاهدی اعلاء

ویژگی های خرمای زاهدی

مشخصات خرمای زاهدی اعلاء

خرمای زاهدی اعلاء هر چقدر که رنگ طلایی داشته باشد مرغوب تر است و قیمتش هم مناسب تر است. از بهترین انواع خرمای زاهدی یا خرمای قصب می توانیم به خرمای جهرم، پشتکوه، خشت، طلحه و اهواز اشاره کنیم که هر یک دارای کیفیت های مختلف هستند. از مرداد ماه تا پایان مهرماه زمان برداشت رطب و خرمای قصب است.

فصل برداشت این محصول چه زمانی است و سفارش خرید به صورت عمده از چه زمانی آغاز می شود؟ خرمای زاهدی و خرمای استعمران از ارقام خرماهایی هستند که در استان خوزستان کشت می شوند و برای تامین نیاز به خرما در داخل کشور و یا صادرات روی برداشت محصول از نخلستان های خوزستان حساب می شود.

 

خرمای زاهدی اعلاء

خرما زاهدی به صورت عمده

خرید و فروش عمده خرمای زاهدی

در فصل برداشت خرمای زاهدی کلیه شرکت ها و بازرگانی های کوچک و بزرگ اقدام به پیش خرید خرما قصب می کنند. این کار باعث می شود که علاوه بر این که خرمای درجه یک زاهدی را سفارش می دهند، بتوانند با قیمت مناسب تری اقدام به خرید عمده نمایند.

محصولات باغی معمولا به این روش خرید و فروش می شوند. البته عده ای دیگر هم هستند که صبر می کنند تا زمان برداشت تمام شده و پس از سورت باغی اقدام به خرید خرما قصب می کنند که در این صورت قطعا قیمت بیشتری را نسبت به پیش خرید می پردازند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *