بهترین خرما کبکاب

بهترین خرما کبکاب دشتستان جهت صادرات

بهترین خرما کبکاب در دشتستان به عمل می آید و برای مصارف داخلی و جهت صادرات از ارقام بسیار مهم به شمار می آید.

فکر می کنید که چرا همگان از خوردن خرما لذت می برند و چرا این محصول را در سبد غذایی خود جای داده اند؟

 

بهترین خرما کیکاب

خرمای نیمه خشک کبکاب

دست کم باید بدانید که ایران یکی از کشورهای مهم در کشت و تولید و صادرات انواع خرما از جمله بهترین خرما کبکاب دشتستان است.

 

بهترین خرما کبکاب

خرما نیمه خشک کبکاب

 

خرمای نیمه خشک کبکاب و خواص آن

خرمای کبکاب عمدتا” در نخلستان های بهبهان به عمل می آید که پوست ضخیمی دارد و در ایران هم مصرف بالایی دارد و شهد و شیره فراوانی دارد و در زمره خرماهای نیمه خشک قرار می گیرد.

البته خرمای کبکاب در مناطق دیگری هم کشت می شوند مانند: جهرم، طبس، خورموج و کازرون که در این مناطق هم به مقدار زیاد کشت می شود.

خرمای کبکاب دشتستان کوچک تر است و پرشیره تر است.انواع خرما به دلیل ارزش غذایی بالایی که دارند، برای ورزشکاران و گروه های سنی مختلف توصیه شده است.

 

بهترین خرما کبکاب صادراتی

کدام خرما برای صادرات ارزش اقتصادی بیشتری دارد؟ بر چه اساس قیمت انواع خرمای کبکاب تعیین می شود؟ همان طور که می دانید خرمای استعمران و خرمای مضافتی و خرمای شاهانی برای صادرات مورد توجه هستند و بهترین خرما کبکاب هم در ردیف این ارقام صادراتی قرار می گیرد.

خرمای کبکاب دشتستان و خرمای کبکاب بهبهان قیمت های فروش مناسب تری دارند. برای صادرات چنین محصولی تمام موارد از جمله کیفیت و استاندارد بسته بندی و سورت و گرید بندی محصول مورد توجه قرار می گیرد.

 

بهترین خرما کبکاب

پخش عمده خرما کبکاب

 

پخش عمده خرما کبکاب دشتستان

خرما از محصولات باغی به شمار می آید و خریدار می تواند به صورت عمده این محصول را پیش خرید کند که این کار باعث می شود با قیمت مناسب تری بتوانید خرمای مورد نیاز خود را تهیه کند. پخش عمده خرما کبکاب در گریدها و بسته بندی های متنوع صورت می گیرد و برای تمام نقاط کشور امکان ثبت سفارش فراهم می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *