بهترین خرما استعمران

بهترین خرما استعمران خوزستان جهت صادرات

بهترین خرما استعمران که مناسب و جهت صادرات است در خوزستان کشت و پرورش داده می شود و تهیه و تامین ارقام خرمای صادراتی در توان مجموعه ما بوده و سفارش های شرکت ها و بازرگانی های بزرگ تامین می شود.

خرما یکی از خوراکی هایی است که در کشورمان طرفداران زیادی دارد. خرما استعمران سرشار از بسیاری مواد معدنی ، ویتامین ها و پروتئین ها می باشد و برای بهبود فقر آهن و کم خونی بسیار موثر است. این میوه ی ارزشمند و مفید در تمام جهان شناخته شده است. خرمای استعمران نخلستان های ایران ، از مهم ترین محصولات صادراتی خرمای کشور مان به حساب می آید.

 

بهترین خرما استعمران

خرما استعمران صادراتی

 

بهترین خرما استعمران صادراتی

خرمای استعمران بیشتر در استان خوزستان پرورش داده می شود و حدود سی در صد از خرما های استعمران این استان به صادرات می رسد. خرمای استعمران با نام های خرمای سایر و سعمران نیز شناخته شده است و از ارقام نیمه خشک به حساب می آید. خرمای استعمران خوزستان به دلیل کیفیت و طعم بسیار عالی ای که دارد ، به کشور های مختلفی همچون مالزی، افغانستان ، کانادا ، نیوزلند، گرجستان صادر می شود، به همین دلیل است که خرمای استعمران مهم ترین رقم خرمای ایرانی در سطح بازار های جهانی محسوب شده و بیشترین صادرات به کشور های دیگر را دارد. از دیگر انواع خرمای صادراتی به خرمای کبکاب و خرمای زاهدی می شود اشاره کرد.

 

بهترین خرما اسنعمران

خرما استعمران باکیفیت

 

قیمت خرمای سایر در بازار داخل

خرمای صادراتی استعمران را با بهترین کیفیت و مرغوبیت عالی آماده پخش و فروش ساخته و آن را با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تحویل شرکت ها و تجار می دهیم. خرما سایر خوزستان بر اساس هسته به دو دسته با هسته و بدون هسته تقسیم می شود و البته بر اساس تعداد خرما هم گرید بندی می گردد. هر چه کیفیت خرما و رنگ و طعم و محل نگهداری و نوع کشت بهتر باشد، طبیعی است که خرما قیمت بیشتری پیدا می کند. خرمای استعمران سوپر سلکت باکیفیت ترین خرمای سایر خوزستان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *