انواع خرما مضافتی

بسته بندی انواع خرما مضافتی

انواع خرما مضافتی در بسته بندی های متنوع  و مشتری پسند جایگاه ویژه در بازار فروش می تواند داشته باشد از این رو این محصول به صورت فله در کارتن های 5 و 10 کیلویی و همچنین بسته های کوچک 12 عدد در مادر کارتن بیشتر مورد پسند می باشد.

 

فروش انواع خرما مضافتی

بسته بندی انواع خرما در هنگام فروش اهمیت ویژه ای دارد و در سبد های مخصوص این محصول از باغات و نخلستان ها جمع آوردی شده و به کارگاه ها انتقال یافته و بسته بندی می شوند.

خرما مضافتی بم

بهترین خرما مضافتی

جعبه های سه ردیف چین، دو ردیف چین و دو ردیف چین ویژه و همچنین جعبه های شفاف تنها قسمتی از تنوع بسته بندی انواع خرما مضافتی است. خرما مضافتی با دارا بودن کیفیت و ارزش ویژه و بالای مواد غذایی در سبد خرید بسیاری از هموطنان قرار می گیرد.

فروش خرما مضافتی در انواع مختلف با توجه به میزان و نوع نخلستان های کشور صورت می گیرد  و ثبت سفارشات به سادگی دریافت و اطلاعات تخصصی بیشتر و یا نحوه فروش و بسته بندی به صورت کامل از طریق کارشناسان ما در حین کار به شما داده می شود.

انواع خرما مضافتی

کیفیت انواع خرما مضافتی

هر محصولی با توجه به کیفیت و مرغوبیت می تواند دسته بندی و سپس به فروش برسد که نیاز است در خصوص تنوع خرما مضافتی اطلاعات مورد نیاز را از طریق کارشناسان به دست بیاورید. در بازار خرما ایران ،هرچه محصول درشت تر و مشکی تر باشد و همچنین ترش و شکرک زده نداشته باشد و کلیت بار یکدست تر باشد  به مراتب با کیفیت تر محسوب می شود.

خرمای مضافتی بر اساس رنگ و سایز و رطوبت درجه بندی و بسته بندی شده و برای فروش و ارسال به شهرها و فروشگاه ها و حتی برای صادرات آماده می شوند.

اطلاعات کامل و فروش خرمای مضافتی در دستور کار ما قرار دارد و به این ترتیب برای خرید و فروش عمده انواع خرما گروه خرما آراد به صورت مستقیم عمل می کند. از تسهیلات خرید مستقیم بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *