بازار خرما کبکاب

بازار خرما کبکاب ایران

بازار خرما کبکاب ایران بسیار متنوع است که با قدرت تامین بالای خرما کبکاب جهت بازار داخل و صادرات این محصول آماده همکاری می باشد.

بسته بندی و فرآوری و توزیع و پخش انواع خرما کبکاب از طریق این مجموعه و با در نظر گرفتن کلیه شرایط به خوبی انجام می شود. مناطق کازرون و دشتستان و آبپخش و دالکی از جمله بیشترین و معروف ترین این محصول را تولید کرده و به دیگر نقاط کشور ارسال و توزیع می کنند.

در بازار خرما کبکاب ایران بسیاری از تولیدات و محصول باکیفیت موجود است و با بسته بندی زیبا و در وزن های متنوع و یا کیفیت های گوناگون قابل عرضه می باشد.

 

بازار خرما کبکاب

بازار خرما کبکاب صادراتی

خرما کبکاب ایران یک از بهترین محصولات باغی جهت صادرات می باشد که هم به صورت رطب و هم خرما قابل مصرف می باشد. از جمله خصوصیات این خرما در این است که بسیار شیرین بوده و هسته ای بیضی شکل دارد و میزان چسبندگی آن بالاست و برای فرآوری و بسته بندی آن برای صادرات باید دقت کافی به عمل بیاید.

انواع خرما کبکاب را می توانید در شهرهایی مانند بهبهان و جهرم و طبس هم پیدا کنید که کیفیت خوبی دارند و زمان برداشت در ماه شهریور است و کارگاههای مختلفی کار فرآوری و بسته بندی و ارسال به بازار خرما کبکاب و توزیع را انجام می دهند.

همچنین خرما کبکاب صادراتی با بسته بندی های فله در کارتن های 5 و 10 کیلویی و به صورت بسته های پزسی 2 کیلویی و بسته های کریستالی 12 عددی کوچک در مادر کارتن قابل عرضه و صادرات می باشد.

 

بازار خرما کبکاب

بازار خرما کبکاب

کیفیت انواع خرما در بازار خرما کبکاب و میزان تنوع و استاندارد و رعایت موازین تعیین شده بهداشتی می تواند تاثیر بسزایی در خرید و فروش و قیمت خرما کبکاب در هنگام صادرات ایفاء کند. برای دریافت اطلاعات تکمیلی انواع خرمای موجود در این مجموعه می توانید از طریق سایت اقدام لازم را به عمل بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *