بازار خرما سایر

بازار خرما سایر خوزستان

بازار خرما سایر خوزستان در تمام کشور گسترده است و برداشت خرمای سایر از اوایل شهریور ماه آغاز می شود و در تمام نقاط کشور ارسال خرما با انواع بسته بندی صورت می گیرد.

خرمای سایر نخلستان های ایران از مهم ترین ارقام خرمای ایران است و از مراکز مهم و اصلی خرمای سایر می توان به منطقه شادگان اشاره کرد.

بازار خرما سایر محلی است که انواع خرمای کشت و پرورش داده شده در ایران در آن خرید و فروششده و از این طریق با قیمت مناسب امکان خرید خرما وجود دارد.

بزرگ ترین خریداران خرمای استعمران در جهان کشور های انگلیس، کانادا، اندونزی و روسیه و تاجیکستان است که به دلیل کیفیت بسیار عالی این محصول هر ساله اقدام به خرید عمده ی این خرما می کنند. خرما سایر خوزستان در تناژ های مختلف آماده توزیع در سراسر کشور است.

 

بازار خرما سایر

بهترین خرمای سایر

بازار خرما سایر و انواع خرمای استعمران

خرمای استعمران از ارقام نیمه خشک خرمای مناطق جنوبی ایران است.

خرما سایر بر اساس هسته به دو دسته بدون هسته و با هسته تقسیم بندی می شود و دارای درجه بندی های متنوع است و البته بر اساس تعداد خرما به شرح زیر دسته بندی می شود:

  • خرما سایر سوپر سلکت ۶۵ الی ۷۵ عدد
  • خرما سایر سلکت ۷۵ الی ۸۵ عدد
  • خرما سایر جی ای کیو الی ۹۵ عدد
  • خرما سایر درهم ۹۰ الی ۱۰۰ عدد
  • خرما سایر اف ای کیو ۹۵ الی ۱۱۰ عدد
بازار خرما سایر

خرمای سایر خوزستان

خرید خرما سایر خوزستان

خرید و فروش خرمای سایر در شهریور ماه آغاز می شود و بسیاری از شرکت ها و بازرگانی ها قبل از فصل برداشت اقدام به پیش خرید خرمای سایر می کنند.

بازار خرما سایر محل مناسبی است که انواع خرمای ایران مانند خرمای مضافتی، خرمای پیارم اصل و دیگر ارقام خرمای ایران خرید و فروش می شود.

اگر به دنبال تهیه و دریافت قیمت خرید انواع خرمای درجه یک هستید می توانید از اطلاعاتی که در سایت مندرج شده است بهره مند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *