بازار خرما زاهدی

بازار خرما زاهدی ایران

بازار خرما زاهدی ایران به روش های مختلف فعالیت خود را ادامه می دهد و این مجموعه می تواند به بهترین شکل ممکن خرمای مورد نیاز شرکت ها را تامین و آماده سازی نماید.

بازار خرما زاهدی در ایران و کشورهای خارجی فعالیت چشمگیری دارد و بنابر همین امر هم می توانید از بهترین و مرغوب ترین خرمای ایران برای مصرف داخلی و خارجی استفاده کنید.

کشورهایی مانند ترکیه، امارات متحده عربی، افغانستان، روسیه، عمان، قطر، یوگسلاوی، آذربایجان، ارمنستان، ازبکستان، استرالیا، اسلواکی، آفریقای جنوبی، آلمان، انگلستان، اوکراین، تاجیکستان، چین، رومانی، ژاپن مصرف کننده عمده خرمای زاهدی ایران هستند.

بازار خرما زاهدی

خرما خشک قصب ایران

بازار خرما زاهدی در ایران

کشور ایران و بخش های جنوبی این کشور از خصوصات ویژه ای برای کشت و تولید انواع خرما بهره مند هستند که و خرما خشک زاهدی یکی از این ارقام است.

خرما قصب اصل و درجه یک در بسته بندی های متنوع و یا به صورت کارتنی و فله در اختیار فروشگاه ها قرار میگیرد و برای فروش خرما زاهدی کافی است که در فصل برداشت، محصول مورد نیاز خود را پیش خرید کنید و این روشی است که بیشتر شرکت ها اقدام به ان می کنند.

قیمت مناسب خرما قصب و همچنین حمل و نگهداری راحت و تاریخ انقضاء بالا خرما زاهدی باعث شده بسیاری از کشورها  و یا بازارهای داخلی درخواست خرید این محصول را داشته باشند.

 

بازار خرما زاهدی

انواع خرما زاهدی خشک

انواع خرما زاهدی ایران

خرمای خشک زاهدی در بیشتر استان های خرماخیز ایران از جمله بوشهر، جنوب فارس، خوزستان و سیستان و بلوچستان کشت می شود. اما مرغوب ترین مناطق کشت خرما قصب در ایران عبارتند از :

  • خرما زاهدی پشتکوه و طلحه
  • خرما زاهدی جهرم
  • خرما زاهدی فراشبند
  • خرما زاهدی قیروکارزین
  • خرما زاهدی خشت

سفارش خرید خرمای درجه یک زاهدی به صورت عمده و بارنازلترین قیمت می توانید به سایت و بخش خرید اینترنتی مراجعه نمایید.

بازار خرما زاهدی می تواند میزان هزینه های شما را کاهش داده و تناژ مورد نیاز را در سریع ترین زمان ممکن به دست شما برساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *