انواع خرما کبکاب

انواع خرما کبکاب صادراتی

انواع خرما کبکاب سورت و گریدبندی شده و با داشتن استانداردها و گواهینامه های لازم صادراتی با بسته بندی های به روز و باکیفیت به کشورهای اروپایی و آسیایی ارسال می شوند. بسته بندی های خرما تحت برند و با گواهینامه سلامت تهیه می شوند.
خرمای کبکاب از بهترین انواع و ارقام خرمای صادراتی ایران است. خرمای کبکاب در مناطقی مانند خشت وکماروج، کازرون و دشتستان تولید می شود. می توان گفت که خرمای کبکاب از مهمترین تولیدات خرما در استان بوشهر است. فروش خرما کبکاب یکی از نقاط قوت ماست و تازگی خرما و دست اول بودن آن موجب می شود که با قیمت ارزان و حتی با قیمت پایین تر از بازار توزیع شود و بسته بندی های کیلویی، پرسی و غیره به انتخاب خریدار خواهد بود.

 

انواع خرما کبکاب

خرمای کبکاب صادراتی

صادرات انواع خرما کبکاب درجه یک

تهیه و تامین خرمای صادراتی کبکاب از جمله خدمات این مجموعه است و بسیاری از انواع خرمای ایران مانند خرما پیارم و خرمای مضافتی درجه یک در این مجموعه مستقیم و بدون واسطه کلیه مراحل را طی می کند تا در بسته بندی های شیک و استاندارد برای صادرات آماد شود. خرما در ایران و از جمله بهترین خرمای کبکاب برای صادرات همواره حرف اول را می زند و به کشورهای مختلفی در آسیا و اروپا صادرات می شود.

خرما کبکاب دشتستان و خرمای کبکاب بهبهان از نمونه های مرغوب هستند و قیمت ارزان تر و مناسب تری هم دارند. صادرات و بسته بندی خرما از جمله عواملی است که می تواند در صنعت خرما و تولید اشتغال و ارز بسیار موثر باشد.

 

انواع خرما کبکاب

خرمای کبکاب مرغوب

قیمت خرما کبکاب دشتستان

فروش خرما کبکاب دشتستان با قیمت ارزان و بسیار مناسب در استان های خوزستان، فارس، تهران، همدان و اصفهان، مشهد، تبریز و شیراز انجام شده و حتی کشورهای عربی، اروپا، و استرالیا هم به طور مستقیم و هم توسط شرکت های بازرگانی بزرگ اقدام به خرید می کنند. خرما کبکاب دشتستان بسیار خوش طعم است و میزان تولید بسیار بیشتری در استان بوشهر دارد. قیمت انواع خرما کبکاب به تناژ و کیفیت و نوسان بازار و همچنین بسته بندی محصول دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *