انواع خرما سایر خوزستان

انواع خرما سایر خوزستان در جنوب غربی ایران به عمل می آید که به دلیل توانایی های گوناگون و دارا بودن چندین مشخصه ی ممتاز در بازار های جهانی به خوبی مطرح است.

صادرات انواع خرما سایر که به خرما استعمران هم شناخته می شود به بازار های جهانی امکان پذیر است و همچنان فروش و صادرات انواع خرما سایر به عنوان اصلی ترین مبادلات برای این میوه صورت می گیرد.

 

انواع خرما سایر

فروش خرما سایر خوزستان

خرما استعمران ( سایر) بر اساس هسته به دو نوع بدون هسته و با هسته تقسیم می شود. خرما استعمران معمولا به علت کار برد های زیادی که دارد ، همواره بیشترین مقدار فروش و صادرات انواع خرما را به خود اختصاص می دهد ولی لازم است بدانید که مجموعه ی ما خرمای استعمران را به طور مستقیم ، از تولید به مرحله ی بسته بندی ، پخش و فروش می رساند. میزان درخواست و ثبت سفارش و انواع خرما سایر و گرید بندی و تقاضا می تواند در قیمت فروش خرما سایر موثر باشد.

 

انواع خرما سایر

بهترین انواع خرما سایر

زمان برداشت خرما سایر یا همان خرما استعمران از شهریور تا مهرماه است و زمان نگهداری این نوع از خرما کوتاه است. بهترین نوع خرما سایر در شادگان و منطقه کارون است که در جهان هم شناخته شده است. گرید بندی خرما سایر بر اساس تعداد خرما صورت میگیرد و در هنگام ثبت سفارش کلیه موارد کیفی و نوع بسته بندی خرما سایر رعایت می شود. مجموعه ما آمادگی آماده سازی و تامین 1000 تن خرمای استعمران در سال را دارد. سورت بندی و شستشو و روغن زنی با بهترین امکانات و تحت برند مشتری از طریق این مجموعه انجام خواهد شد. خرمای استعمران ویژگی های خوب برای صادرات را همواره دارد.
بهترین خرما سایر جهت صادرات، در بسته بندی های مختلف و با کیفیت بسیار بالا به مشتری عرضه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *